Polsterējums
 
 
 
Polsterētās āra reklāmas ir vienpusējas vai divpusējas ar attēlu, kurš izvietots uz poliefīra vai bannera auduma.
Polsterētās āra reklāmas tiek montētas ar virves sistēmas palīdzību vai ar trosēm, nostiepjot reklāmu. Nostiepšanas sistēma stiprinās starp ēkam uz speciāli uzstādītiem balstiem. Balstu daudzumu nosaka nostiepjamās reklāmas izmērs, attālums un vēja stiprums. Divpusējais attēls tiek izpildīts tādā veidā,ka attēls, kurš atrodas otrā pusē nespīd cauri.
Lai izvairītos no attēla caurspīdēšanas tiek pielietoti speciāli auduma veidi, kuri bloķē starp abām pusēm gaismas caurlaidīdu.
Visizplatītākais reklāmas nesējs ir polsterēts plakāts - transparants, kurš skaitās vispieejamākais piegādes informācijas līdzeklis auditorijai. Šādu reklāmu ir viegli uzstādīt autovadītāju tiešās redzamības zonā, kurš atškir viņus no citiem informācijas nesēju veidiem.

Visbiežāk šāda reklāma tiek pielietota:
dažādu norādītāju veidā;
noteiktai reklāmai, kura notiks noteiktā laika posmā:
izstādes ,promoakcijas, speciāli pasākumi, koncertprogrammas un t.t;
dažādās kompeksajās akcijās,kuras vada dažādas kompānijas.

Ir vairāki izgatavošanas reklāmas auduma veidi. Visizplatītākais ir banners. Tas ir reklāmas attēls, kurš tiek izgatavots no pilnkrāsas izdrukas ar vinila aplikāciju.
Šāda auduma pamatā ir audums no polihlorvinila. Banners tiek montēts ar nostiepšanas montāžas „kabatas” veidu, vai ar parastajiem stiprinājumiem, kas domāti plakanai virsmai.
Dzelzavas 38a, Rīga, LV-1035
tālr.: + 371 29 53 98 32
Copyright SIA "ORIN" © 2015