Bukleti
 
 
 
Bukleti - tas ir viens no izdrukas produkcijas veidiem, kur bukleti var būt salocīti divās vai vairākās reizēs, un uz tiem ir izvietota teksta un grafiskā informācija no abām pusēm.

Bukleti-izdrukas produkcija, kura izceļas ar tā dažādību, ne pēc principa - ar tā saturu un pielietojumu (žurnāla, grāmatas, kalendāra un t.t.), bet pēc tā konstrukcijas.
Visus bukletus var sadalīt divās kategorijās: masveida un imidža bukleti.

Masveida bukleti tiek tendēti informēt par notiekošajām akcijām, par jauniem kompānijas virzieniem, tendencēm, aktivitātēm vai vienkārši reklamēt, kādu jaunu preci vai pakalpojumu.
Šie bukleti ir samērā vienkārši, no poligrāfiskā izpildījuma viedokļa, jo pasūtot lielu tirāžu ir svarīga viena eksemplāra cena. Bieži apdarei izmanto lakošanu, plāno papīru, jo tā ir vieglāka un pie pasta izsūtīšanas tai ir liela nozīme. Parasti, pamatā, lielu tirāžas daudzumu pasūta, jo tiek novadīta liela reklāmas kampaņa.

Imidža bukleti – tā ir firmas seja, tieši tāpēc pie viņa ārējā veidola tiek pieprasītas augstas prasības. Pie imidža varianta bukletiem tiek izvēlēts kvalitatīvs papīrs, dažreiz kolekcijas papīrs (papiruss, kartons), turklāt pie tradicionālas pilnkrāsas var būt izmantotas papildus krāsas vai pat cits izdrukas veids.
Apdarei tiek izmantots reljefs, ciršana, fragmentlakošana un t.t.
Pie šāda bukleta izveides ir jārēķinās ar lieliem finanšu ieguldījumiem un nozīmīgiem intelektuāliem tēriņiem, lai izveidotu bukleta dizainu un konstrukciju.
Dzelzavas 38a, Rīga, LV-1035
tālr.: + 371 29 53 98 32
Copyright SIA "ORIN" © 2015