Kalendāri
 
 
 
Ir daudz un dažāda veida sienas kalendāri kvartālam. Šādiem kalendāriem ir vairāki formāti (A4, A3, A2 un t.t.), kā arī savienojot kalendāra lappuses (pats populārākais – pārliekamais kalendārs ar spirāli ) un t.t.

Parasti uz šāda kalendāra "cepures" atrodas kāda reklāma, tas ir, ka tieši šeit atrodas logotips, kompānijas devīze, piedāvajamie pakalpojumi, kā arī firmas pamata koordinātes.
Gandrīz katram darbiniekam uz galda ofisā var redzēt galda kalendāru. Galda kalendāri popularitātes zinā, gandrīz, nemaz nepiekāpjas saviem sienas kalendāru brāļiem. Tieši uz tāda kalendāra (pārliekamais variants) ir viss ērtāk veikt kaut kādus pierakstus priekš sevis, pierakstot darījuma tikšanās, telefona numurus, ka arī visas tās lietas, kas nebija izdarītas šodien.
Galda kalendāri mājiņas formā izdekorēs jebkuru galdu, kā arī ideāli skatīsies kā uz menedžera galda, tā arī uz ģenerālā direktora galda. Vēl viens kalendāra veids – kabatas kalendārs.
Visbiežāk viņiem mēdz būt divi izmēri 7x12cm. vai 5,4x8,6cm.
Visi cilvēki ir redzējuši, ka kabatas kalendārus izdala kā reklāmu, piemēram, izejot no kāda lielveikala vai piestiprinot uz mašīnas priekšējā stikla.
Sen ir zināms, ka kabatas kalendārs ir viens no veiksmīgākajiem, jebkuras kompānijas, reklāmas metodēm. Cilvēks labprāt, gandrīz vienmēr, ņem šādu kalendārīti, tāpēc kompānijas reklāma otrā pusē kalendāram obligāti tiks izlasīta dotajam cilvēkam.
Dzelzavas 38a, Rīga, LV-1035
tālr.: + 371 29 53 98 32
Copyright SIA "ORIN" © 2015