Rādītājs
 
 
 
Reklāmas norādes ir visefektīvākās starp āra reklāmas veidiem. Tas ir viegli izskaidrojams. Norādes, potenciālajiem klientiem, dod netikai informāciju pārdomām, bet arī dod konkrētu labumu šeit un tūlīt. Galvenais mērķis reklāmas norādēm – virzīt potenciālos klientus pa to ceļu, kurš viņiem ir vajadzīgs. Gaismas reklāmas norādes ir pilsētas orentēšanās pamats. Šādas reklāmas piesaista autovadītāju uzmanību, kā arī gājēju uzmanību, tāpēc tās ir vienas no vislasītākajām ceļu informācijas reklāmām.

Reklāmas norādes gaismas konstrukcija sastāv no lieliem moduļiem ar iekšējo gaismas apgaismojumu, kurš ieslēdzas un izslēdzas līdz ar ielas apgaismojumu. Gaismas reklāmas norādes – tas ir ideāls variants - ja jūsu kompānijai ir tikai neliels budžets vai jums vajag tikai norādīt jūsu veikalu vai ofisu atrašanās vietu. Attiecībā pret reklāmas stendiem norādes var uzstādīt praktiski pie pašas braucamās daļas vai kur ir lielas cilvēku plūsmas, krustojumos un t.t.

Lielākā daļa cilvēku reklāmas norādes informāciju uztver kā patiesu, jo tā tiek uzstādīta blakus ar ceļa norādes informāciju. Norādes saturs vienmēr ir patiess un lakonisks, tas labi iegaumējas cilvēkiem.

Gaismas reklāmas norādes priekšrocības:
iespēja uzstādīt uz pilsētas ceļu apgaismošanas stabiem, kā arī uz patstāvīgiem balstiem;
efektīva reklāma gaišā un tumšā laika posmā;
norādes visbiežāk tiek uztvertas kā informācijas palīglīdzeklis, tas neizsauc cilvēkos negatīvu attieksmi, kā tas ir pie parastām reklāmām; 
efektīva reklāma palīdz ātri atrast reklamētās organizācijas atrašanās vietu.

Jo lielāks norādes izmērs ,jo vairāk informāciju jūs varat uz to izvietot ,kā arī jūsu ofisa vai veikala atrašanās vietas shēmu.
Norādes var saturēt jūsu korporatīvā stila elementus:
logotipu vai tirdzniecības zīmi, kompānijas nosaukumu, adresi vai citu kontaktinformāciju.
Dotā veidā patērētājs atcerēsies netikai kā sauc jūsu firmu un ar ko tā nodarbojas,bet kur tā arī atrodas. Vislabāko rezultātu var sasniegt, ja apvieno norādes ar bilbordiem,novietojot tos blakus, netālu no tirdzniecības objektiem, servisiem vai izklaides centriem, hoteļiem, auto uzpildes stacijām.

Reklāmas stendi ar informācias regulāru nomaiņu ziņos jums par precēm, pakalpojumiem, jaunumiem un atlaidēm, bet reklāmas norādes atvedīs klientus tieši pie jūsu ieejas durvīm.
Dzelzavas 38a, Rīga, LV-1035
tālr.: + 371 29 53 98 32
Copyright SIA "ORIN" © 2015