Plastikāta kartes
 
 
Ņemot vērā augsto tehnoloģisko aprīkojumu mēs izveidosim plastikāta kartes jebkuras tirāžas par vispieejamākajām cenām.

Jebkuras modifikācijas plastikāta kartes ražošana un personalizācija sevī iekļauj:
  • magnētiskās;
  • diskontās;
  • pseidoplastikāta;
  • kluba;
  • smart-kartes;
  • skretča-kartes;
  • plastikāta vizītkartes;

Plastikāta kartes ir mūsdienīgas, ērtas pielietošanā, izturīgas, iztur funkcionālu slodzi un tapēc ir ļoti pieprasītas. Diskontās kartes, lojalitātes kartes.
Bankas kartes/kredītkartes.
Apdrošināšanas kartes/polises.
Pastāvīgā pircēja kartes,dāvanu sertifikāti.
Caurlaides, ID –kartes, bedži-nozīmītes.
Lasītāju biļetes,studentu.
Diplomi, sertifikāti.
Plastikāta kartes pie mums jūs varat pasūtīt arī nelielu tirāžu, ofsetas druku, lapveida plastiku ar laminēšanu un izgriešanu, ar speciālām krāsām, ar reljefainu folliju un kartes personalizāciju.

Mūsu ražotnē mēs varam izdrukāt, jebkuras grūtības pakāpes, plastikāta kartes: Izdruku uz lapveida plastikāta kartēm ar laminēšanu, un speciālu izdrukas izciršanu ar speciālām krāsām (zelta, sudraba, ultravioleto krāsu un t.t.) reljefa (zelta, sudraba, dzēšamā) kartes personalizāciju ar gologrāfisko aizsargpārklājumu (magnēta joslas kodēšanu, numura termoizdruku, svītrkoda uzlikšanu, indent-druku un t.t.). Ir ļoti ērta sublimācijas izdruka uz printeri, ja ir nepieciešamas maza tirāža plastikāta kartes vai kartes kurām dati bieži mainās (caurlaides,kartes ar svītrkodiem un t.t.)

Var arī veikt izdruku uz iepriekš sagatavotām kartēm vai visu izdrukas ražošanas procesu var veikt uz tukšām plastikāta kartēm. Par pamatu mēs ņemam tukšas plastikāta kartes uz kurām, atkarībā no maketa, tiek uzklāts viens vai vairāki (ar vairākiem piegājieniem) krāsu slāņi. Tālāk uz nokrāsotās kartes virsas var uzklāt laku, kura var būt gan matēta, gan glancēta.Viņa pagarina kartes kalpošanas laiku un piedod kartei prezentablu izskatu. Ofsetas vai zīdtrafareta izdruka uz lapveida plastikas ar laminēšanu un izciršanu. Izmantojot doto izdrukas veidu tas atmaksājas, pasūtot lielu tirāžu plastikāta kartes - sākot no 1000 gab. un vairāk.

Dotajā gadījumā par pamatu tiek ņemts lapveida plastikāts. Pēc izdrukas procesa beigām plastikāta kartei uz katras lapas sanāk noteikts attēla makets. Tālāk notiek divpusēja laminēšana ar caurspīdīgo plastikas slāni, kurš rada drošu aizsardzību jūsu plastikāta kartēm un pagarina tās kalpošanas ilgumu. Materiāla laminētais slānis var būt gan glancēts, gan matēts. Šajai dotajai tehnoloģijai ir liels pluss, jo kartēm pašizmaksas, pie lielas tirāžas, ievērojami mazinās un visas plastikāta kartes ir droši aizsargātas ar izturīgu laminētu slāni. Zīdtrafareta izdruka ļauj uzklāt uz tukšām plastikāta kartēm sudrabu, zeltu un citus metālikas veidus.

Pateicoties šajai tehnoloģijas īpatnībai, uzdrukātajam attēlam rodas neparastas dziļas krāsas. Tāpat arī ir iespējami turpmākie savienojumi zīdtrafareta izdrukai ar ofsetas izdruku.

Izdruka ar speckrāsām: Izdrukas tehnoloģija ar speckrāsām – metālikas, tajā skaitā zelta, sudraba, ultravioletā krāsa un t.t. ir diezgan grūta un kaprīza.

Reljefveidošana ar folliju, individuālās gologrāfiskās aizsardzības uzklāšana:
Dotās tehnoloģijas izmantošana atļauj uzklāt follijas kārtu uz plastikāta kartes ar "pievārīšanas" paņēmienu pie kartes virskārtas, kur atrodas reljefs uz karstās preses. Pie mums ir liela follijas krāsu izvēle, kura izdaiļos jūsu plastikāta kartes. Dzēšamā (scratch-off), noslēps datus, kurus ir jāredz tikai beigās lietotājam. Individuālā gologrāfiskā follija droši aizsargās jūsu kartes no viltošanas. Kartes personalizācija: Mūsu kompānija ir gatava jums piedāvāt visu pakalpojuma klāstu - plastikāta kartes personalizācijā, katram klientam uztaisīt individuālu karti. Ir vairāki veidi kartes personalizācijā, kuri var būt gan vizuāli redzami, gan neredzami.

Pie pirmajiem attiecas reljefa (simbolu izspiešana) ar nokrāsu vai bez tās. Ir iespējams termoizdruku numuriem nokrāsot ar zelta, sudraba, melnu, baltu, kā arī uzklāt uz svītrkoda. Šis process tiek veikts uz sublimācijas printera, indent-izdruka (simbolu iespiešana ar krāsu). Pie neredzamā plastikāta kartes personalizācijas veida attiecas magnētiskās lentes kodēšana. Pēc klienta vēlmēm, visi augstāk parskaitītie kartes personalizācijas variantu veidi var tikt realizēti, kā atseviški, tā arī kompleksā.
Dzelzavas 38a, Rīga, LV-1035
tālr.: + 371 29 53 98 32
Copyright SIA "ORIN" © 2015