Cenu veidošanās
 
 
 
Reklāmas aģentūras klienti paši izlemj - cik maksāt.
Neparasta biznesa ideja: reklāmas aģentūras klienti paši izlemj - cik maksāt. Krīzes laikā shēma "Samaksā, cik gribi" kļuva populāra daudzās kafejnīcās, restorānos, oteļos un pat žurnālos.

Reklāmas aģentūra "ORIN" arī nolēma pielietot šo apmaksas veidu, sniedzot pakalpojumus. Tagad aģentūras klienti paši izlemj, cik maksā šis vai cits darbs, vai kompānijas pakalpojums.
Konkrētas fiksētas cenas nav ne uz vienu pakalpojumu. Visu izlemj tikai klienti. Šobrīz, krīzes laikā kompānijām nav viegli un šī ir viena no efektīvākajām izdzīvošanas stratēģijām, piedevām abām pusēm. Aģentūrām ir vajadzīgi pasūtījumi, bet klienti nevar atteikties no reklāmām.

Darba shēma ar pasūtītāju ir vienkārša - viņš ievieto pasūtījumu ar darba aprakstu, kuru nepieciešams izpildīt noteiktos termiņos. Ņemot vērā pasūtītāja budžetu, mūsu kompānija piedāvās vislabāko variantu.

Pat pie neliela budžeta var saņemt maksimālu efektu. Šāda darba shēma ir ideāla šodienas tirgū, kad cenas krīt, te atkal aug, kad rodas problēmas klientu maklējumos, bet klientiem ar reklāmas budžetiem.

Pateicoties šai shēmai, darbs tiek izpildīts kvalitatīvi un ar rezultātu.
Dzelzavas 38a, Rīga, LV-1035
tālr.: + 371 29 53 98 32
Copyright SIA "ORIN" © 2015