Suvenīru reklāma
 
 
 

Suvenīru reklāmas produkcija - tas ir nepārtraukts izstāžu, promoakciju, reklāmas kompāniju prezentācijas satelīts.

Šodien neviens lietišķs pasākums neiztiek bez suvenīru reklāmas produkcijas izmantošanas.
Suvenīru reklāma – netradicionāla reklāma, viņai ir raksturīga izturība un augsta līmeņa reklāmas trokšņa trūkums. Reklāmas produkcijas izveide – tas ir mūsu kompānijas darbības lauks, kurā mūsu kompānija strādā jau nevienu vien gadu. Daudzu gadu pieredze un mārketinga tehnoloģiju zināšanas tas ir pamats augstas kvalitātes reklāmas produkcijas ražošanā. Mēs esam gatavi realizēt dizainera visdrosmīgākos projektus, radot neatkārtojamu kreatīvu suvenīru produkciju ar Jūsu simboliku.
Šāda suvenīra reklāmas produkcija ir unikāla ar to, ka viņa ir izgatavota pēc pasūtījuma.Tā nav vienkārši simbolikas uzlikšana uz gatavas suvenīra produkcijas, bet gan reklāmas produkcijas izgatavošana (lietussargu,piekariņu,nozīmīšu,iepakojumu un t.t.) pēc individuālām dizainera skicēm un formām.

Mēs piedāvājam:

- brendu T-kreklu un beisbola cepures ražošanu
- promo pildspalvas
- papīra un polietilēna maisiņu ražošana ar firmas simboliku
- dienas plānotājus un planšetes ar Jūsu logotipu
- logotipu uzlikšana uz šķiltavām, krūzēm vai piekariņiem
- druka uz tekstila
un daudz kas cits.

Kopumā apmēram ir ap 30 tūkstošiem "suvenīra" priekšmetu. Suvenīra produkcijai vienmēr ir bijis liels pieprasījums, jo reklāmas suvenīrs - tā ir korporatīva dāvana, kura atgādina par Jūsu firmu un produkciju!

Iespēja uzklāt zīmējumus uz suvenīra produkciju.

Tampodruka.
Krāsu drukas tehnoloģija, kurai no suvenīra virspuses kontaktē tampons. No sākuma viņš iemērc fotopolimērā klišeja, uzsūc krāsu un pārnes to nospiedumu uz pašu izstrādājumu,piemēram uz pildspalvas vai šķiltavām. Šķīdinātājs, kurš ietilpst krāsas sastāvā izēd suvenīra augšejo kārtu un iesūcas tajā. Nožūstot šķīdinātājs kopā ar krāsu šķīdinātāja plastika daļiņām praktiski paliek par vienmērīgu massu un stingri turās uz virsmas, kļūstot par viņas neatņemamu sastāvdaļu.

Gravēšana ar lāzeru.
Zīmējuma uzklāšanas paņēmiens, kura darbībā notiek suvenīra struktūras virsmas izmaiņas lāzerstara iedarbībā.Ideāli piemerots, lai apstrādātu metāla un koka virsmas.
Ļauj attēlot pasūtītāja zīmējumu ar filigranno precizitāti, bet tikai ar vienu toni.

Fleksogrāfija.
Metodes būtība - polimēra klišeja domāta dažādu krāsu slāņiem, kura izveltnē krāsas pēc noteiktas krāsu secības uz izstrādājuma virsmas. Fleksodrukas priekšrocības – liels ātrums.

Taisnā druka.
Izmanto uznesot zīmējumu uz liela izmēra cilindriskām virsmām (keramiku,stiklu,arkopalu).Tiek izmantotas divu komponentu krāsas, kuras tiek uzklātas tieši uz izstrādājuma virsmas. Žūšanas laikā krāsas iesūcas virsmā un sastingst.

Salipināšana.
Tā ir tehnoloģija, kurai tiek izmantots princips - attēla uzlīme, kurai no sākuma tiek izgatavota druka uz papīra, pēc tam papīru pārklāj ar laku,tad tiek mērcēts ūdeni un pēc tam tiek pārnests uz keramisko vai stikla virsmu.
Apdedzināšanas laikā krāsa tiek iededzinātā virsējā slānī veidojot cietu vienmērīgu massu ar neierobežotu lietošanas laiku.

Reljefs.
Tiek izmantots pie reljefa iespiestā(iegravētā) zīmējuma uzlikšanas uz ādas virsmas vai ādas aizstājēja virsmas, kā arī uz koka virsmas. Apstrādes laikā, suvenīra izstrādajuma ādas vāku virsmu īslaicīgi, bet stipri sakarsē, lai iegūtu reljefa formu.
Apstrāde notiek termoprocesā pie augstas temperatūras iedarbības,kurā tiek iestiprināts polimēra vai metāla klišeja, un ir ciešā saskarē ar apstrādājamo virsmu.
Ja pie reljefa veidošanas tiek izmantota follija, viņa kūst un atstāj uz virsmas metāla toni.

Izšūšana.
Izšūšana atļauj uzlikt firmas simboliku uz mīkstiem ,pūkainiem audumiem pat tajos gadījumos ,kad citas tehnoloģijas ir nepieņemamas.Tāme uz izšūšanu tiek uzstādīta pec konkrēta orginālmaketa, tā tiek noteikta pēc izšūšanas platības un valdziņu daudzuma. Krāsu gamma diegiem ,kura tiek izmantota logotipu izšūšanai ir neierobežota, bet pēc kvalitātes un zīmējuma tiešās izveides dotajai tehnoloģijai ir noteiktas robežas.

Karsts Pārnesums.
Pēc savas būtības atgādina termo – uzlīmes bildi. Zīmējums tiek drukāts uz papīra ar speciālām termonoturīgām krāsām, pēc tam ar termo presi tiek pārnests uz reljefa (piemēram cilindrisko) izstrādājuma virsmu. Karsta Pārnesuma tehnoloģija bieži tiek pielietota, lai uzliktu simboliku uz izliektām auduma virsmām ,piemēram uz beisbola cepures naga.

Sietspiedes.
Šī tehnoloģija ir ideāla,lai attēlotu krāsas uz T-krekla, polo, pakas un uz priekšmetiem ar lielu firmas simbolikas blīvējuma laukumu. Lai izpildītu pasūtījumu nepieciešams izveidot fotopolimēra klišeja uz katru krāsu, kura tiks izmantota Jūsu logotipā.

Uzlīmes.
Uzlīmes - ir noklātas ar caurspīdīgu celmu plēvi ar uznestu firmas simboliku. Otrā celma mala ir pārklāta ar lipīgu slāni un ir aizsargāta no izžūšana. Priekš celma tiek izmantots papīrs, kartons vai plastikāts, jo uzlīmes var tikt uzklātas praktiski uz jebkuruas virsmas (uz kuru, piemēram, nevar uzklāt krāsas ), un izvietotas tur, kur atļauj reklāmdevēja fantāzija.
Viņu pielietošanas veids ir ļoti liels. Ja uz uzlīmes logotips ir noklāts ar piķi, tad viņu var izmantota kā efektīvu firmas zīmi, lai piestiprinātu to pie ofisa aparatūras, kompjūtera korpusa, telefona klausules un t.t.

Lai simboliku uzdrukātu uz pašu uzlīmi, visbiežāk tiek izmantotas sietspiedes vai tampodruka.

Mehāniskā gravēšana.
Grafika tiek veikta, lai izmainītu izstrādājuma virsmu ar mehānisko frezku.

Dzelzavas 38a, Rīga, LV-1035
tālr.: + 371 29 53 98 32
Copyright SIA "ORIN" © 2015