Pakalpojumi
 
 
 

Mūsu zināšanas paaugstina Jūsu ienākumus.

Reklāmas materiālu izplatīšana un izdruka ar tradicionālām un NESTANDARTA metodēm.
Reklāmas aģentūra "ORIN" sasniedz, tikai, visaugstāko efektivitātes rezultātu pat pie minimāla reklāmas budžeta, vai nu tā ir liela reklāmas kompānija vai neliela promo-akcija pilsētas centrālajā parkā.
Reklāmas aģentūra "ORIN"  sniedz pakalpojumus, kuros ietilpst dizaina izstrāde izdrukas produkcijai, rekl
āmas produkcijas izgatavošana un izdruka, reklāmas izplatīšana, kā arī papildus fotosesijas, produkta veicināšana, un t.t.

Jums ir dota tāda iespēja pasūtīt sava produkta vai pakalpojuma tālāku virzību - no nulles līdz pilna cikla beigām, un par padarīto darbu saņemt pilnu atskaiti. Individuāli jums reklāmas produkciju no jebkura materiāla dizaineri sagatavos un meistari izveidos.  

Mūsu devīze - "Iztaisīsim no jūsu materiāla konfekti !"

Mūsu tipogrāfija kvalitatīvi un norādītajā laikā izdrukās jūsu reklāmas materiālu. Pēc jūsu vēlmēm mēs piegādāsim jūsu reklāmu uz vajadzīgo adresi. Visdrošākais veids ir izplatīt bukletus pa pastkastītēm, jo iedzīvotāji regulāri katru dienu pārbauda savu pastkastīti.
Bukletu izplatīšana tiek veikta pēc jūsu noteiktajiem nosacījumiem. Tas attiecas uz preci vai pakalpojumu, ja ir lokāli ierobežojumi. Mūsu pastāvīgie pasūtītāji ir municipālie izdevēji, ražošanas uzņēmumi, veikalu tīkli, skaistuma saloni, sušī bāri un vairāk nekā simts vidēji lielas firmas
un organizācijas Latvijā.
Uzticot mums, Jūsu reklāmas izvietošanu, būs Jūsu kapitāla ieguldījums Jums piesaistot lielu daudzumu potenciālo klientu un tā rezultātā palielināsies Jūsu preču noiets.
Reklāmas izdevumi – tās ir visizdevīgākās investīcijas, ipaši tad, kad ir finansiālās krīzes periods.
Jūsu vēlmju realizēšana – tas ir mūsu mērķis ! Jums vajag tikai mums piezvanīt !


 
 
 

Dzelzavas 38a, Rīga, LV-1035
tālr.: + 371 29 53 98 32
Copyright SIA "ORIN" © 2015