Produkcija
 
Reklāmas aģentūra "ORIN" piedāvā izsmeļošu produkcijas sarakstu, nepieciešamu firmām un uzņēmumiem tālākai preču un pakalpojumu virzībai.

Jebkura drukāta produkcija, kādu vien ir iespējams izdomāt, tiks realizēta mūsu kompānijā. Produkcijas sarakstus var apskatīties mūsu interneta lappaspuses attiecīgaja nodalījumā.

Neviena firma nevar iztikt bez āra reklāmas. Izkārtnes, pilāri, reklāmas stendi un citas reklāmas konstrukcijas ir domātas, lai meklētu firmas vai uzņēmumus apmeklētājiem.

Standarta konstrukcijas, lai izvietotu reklāmu un maksimāli ietvertu veselu auditoriju.
Orģinālas reklāmas konstrukcijas, individuāla izstrāde.
Mūsu kompānija piedāvā visu ārējās reklāmas spektru - no izgatavošanas līdz attiecīgajai dokumenta noformēšanai un uzstādīšanai. Visizplatītākie suvenīru produkcijas veidi - pildspalvas, krūzes, dienas plānotāji, vizītkaršu turētāji, bloknoti, mapes un viņu palikņi, kalkulātori un kalendāri.
Vēl eksistē netradicionāli suvenīri,kuriem var piešķirt suvenīra simboliku. Mūsu kompānijai ir lielākā daļa nestandarta pieeja pie dizaina un suvenīra reklāmas izveides.
Mēs varam jums piedāvāt lielu suvenīra diapazonu ar jūsu uzņēmuma simboliku, piedāvāt jums orģinālu piedāvājumu, lai jūs kļūtu par neaizmirstamu saviem pircējiem un partneriem.

Nu un protams virtuālais produkts - interneta mājas lapa. Šodien bez viņas nevar iztikt neviena firma un neviens uzņēmums, kā arī pat neliela amatniecības darbnīca.
Mūsu piedāvājumus izstrādājot virtuālos produktus var redzēt attiecīgajā nodalījumā mūsu interneta mājas lapā.


 
 
 

Dzelzavas 38a, Rīga, LV-1035
tālr.: + 371 29 53 98 32
Copyright SIA "ORIN" © 2015