Dizaina izstrādāšana
 
 
 
Izstrādājot mājas lapu viens no svarīgākajiem un redzamākajiem soļiem ir mājas lapas dizains. Tieši dotajā etapā būs redzams, kā izskatīsies jūsu turpmākā mājas lapa, cik viegli būs to lietot, un orientēties tajā.

Mājas lapas dizaina pamatuzdevums ir apvienot visus informācijas blokus, kā ari noformējumu, kas ir ļoti svarīgs apmeklētājam gūt to, ko viņš grib ieraudzīt.Būtībā dizains rada kopīgo, jūsu, mājas lapas stilu, palīdz apmeklētājam jau no pirmās reizes saprast, ka viņu šeit gaida.
Gramatiski izstrādāts dizains ir viens no svarīgakajiem faktoriem, kurš nosaka jūsu mājas lapas apmeklētāju daudzumu. Web-dizains, tas ir grafiskā interfeisa kopums, kuru mēs redzam atverot mājas lapu; mājas lapas navigācijas sistēmas projektēšana; mājas lapas saturošā informācija (kuru ņem vērā izstrādājot mājas lapu ), kā arī ērtums un vienkāršība lietojot interfeisu un mājas lapas navigāciju.

Labs Web - dizains, tas ir tad, kad mājas lapa apmeklētājiem neizsauc jautājumus. Ja mājas lapā nevar atrast vajadzīgo informāciju, tad nav skaidrs tās mērķis, un, ja tās ārējais veids ir kaitinoš, tad tas ir slikts Web- dizains.
Katra mājas lapa kaut ko "dara ": meklētāji - meklē, veikali - pārdod , iepazīšanās mājas lapas - iepazīstina.

Dizains - tas ir savienojošais elements starp mājas lapas funkcijām un tās apmeklētājiem. Galvenais dizaina uzdevums ir, lai mājas lapas funkcijas būtu pieejamas un maksimāli vienkāršas. Apmeklētājam nedrīkst rasties sarežģītības un apjukuma sajūta. Ja mājas lapā viss ir "pa rokai " - tad tas ir labs dizains.
Izstrādājot mājas lapas dizainu ir iespējami divi dažādi varianti: izveidot ekskluzīvu dizainu vai izmantojot standartu. Pirmajā variantā laiku un naudu dizaina izstrādei jūs ieguldīsiet daudzreiz vairāk, nekā otrajā.Izvēloties standarta variantu - tas ir ātrāk un ērtāk nekā ekskluzīvā izstrāde. Šajā gadījumā speciālistam ir pietiekami veikt pēc noteikta esošā mājas lapas šablona, izpildīt jūsu vēlmes. Ja esat jau izvēlējušies dizainu, nepieciešams dizaineram aprakstīt konkrētu tehnisko uzdevumu mājas lapas izveidei, kur tiks ievērotas visas jūsu prasības pēc stila un krāsu gammas.

Dizainers sava darba rezultātu veic uz, tā saucamā, "maketa", kur izstādes gaitā var veikt izmaiņas veidojot projektu. Par mūsu organizācijas nopietno attieksmi varēs spriest pēc jūsu mājas lapas pie mums veiktā dizaina. Gramatiski pareizi interneta - resursu izstrādāts dizains atspoguļo kompānijas individuālo stilu, palīdz izcelties starp konkurentiem. Un tieši tāpēc nevajag ekonomēt uz mājas lapas dizaina izveides.
Dzelzavas 38a, Rīga, LV-1035
tālr.: + 371 29 53 98 32
Copyright SIA "ORIN" © 2015