Optimizācija un virzīšana
 
 
 

Saita optimizācija - vesels darbību kopums, lai palielinātu pozīcijas meklētājprogrammās pēc lietotāju pieprasījuma, ar mērķi - saita tālākai virzībai. Ja jūs gribat izmantot meklētāja optimizācijas pakalpojumu, tad jūs esat nokļuvuši pareizajā vietā.

Jūs esat izvēlējušies visprecīzāko laiku šim - izveidojot jauno saitu vai renovējot jau esošo. Esošo saitu arī var optimizēt un padarīt par populāru starp lietotājiem, iegūstot ne pēdējo vietu meklētājsistēmās.
Lai optimizāciju veiktu zinoši cilvēki - mēs piedāvājam: revīziju - saita faktiskās vietas noskaidrošana; optimizāciju - lai sekmētu tālāku virzību meklētājprogrammās.

Saita optimizācija ietver obligātu iepriekšēju revīziju meklētājsistēmās. Saita optimizācijas mērķis ir viņa koda optimizācija, struktūras un informācijas piepildījums, lai uzlabotu saita redzamību meklētājvietnēs.

Piedāvājam jūsu saita tālāku virzību par pieņemamu apmaksu, savienojumā ar mūsu darba kvalitāti un mūsu darba efektivitāti ,kur zinoši optimizācijas speciālisti jums garantē jūsu saita apmeklētāju palielinājumu.

Dzelzavas 38a, Rīga, LV-1035
tālr.: + 371 29 53 98 32
Copyright SIA "ORIN" © 2015